bodrum
bodrum

bodrum

@bodrum
bodrum  
1 y ·çevirmek

2. Uluslararası Bodrum Halikarnas Granfondo
Bodrum, Uluslararası Corelli Bodrum Granfondo ile yeniden dev bir bisiklet buluşmasına ev sahipliği yapıyor; yarış 15 Mayıs sabahı saat 08.30’da Bodrum Kalesi önünden start alıyor. ?‍♀️ 14 Mayıs akşamı saat 20.00’de Expo etkinlik alanında Grup No105 konseri ile başlayacak etkinlikler, yarışın ardından ödül töreni ile devam edecek.

image
bodrum  
1 y ·çevirmek

16. Bodrum Uçurtma Festivali
Ve bir Anneler Günü klasiği: Bodrum Uçurtma Festivali, 8 Mayıs’ta yeniden Gümbet Değirmenler‘de! ? 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek mini festivalde yine rengarenk, nefis manzaralar oluşacak; çocuklar eğlenirken büyükler de çocukluğuna ışınlanmış sayılacak.

image
bodrum  
1 y ·çevirmek

Halikarnassos İki Yaka Kültür Festivali
Çok sevdiğimiz Halikarnassos İki Yaka Kültür Festivali bu yıl geri dönüyor; 7-8 Mayıs hafta sonu boyunca Kumbahçe Meydanı’nı şenliğe çeviriyor! ?? Girit yemeklerinin orijinal lezzetleri & Bodrum’un geleneksel tatları ile iki yaka arasında bir lezzet yolculuğu sunacak festivalde; sahne performansları, konserler, bol dans, atölyeler, söyleşiler ve çok daha fazlası var. Uğramak şart! ?

image
bodrum  
1 y ·çevirmek

İyilik Şenliği – Bodrum Marina Yacht Club
Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı‘nın, farkındalık ve kaynak oluşturmak amacıyla düzenlediği 2. Geleneksel İyilik Şenliği, 7 Mayıs Cumartesi günü 11.00-18.00 saatleri arasında, Marina Yacht Club’da. ? Şenlikten elde edilecek gelirin tamamının Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı projelerine ve eğitim bursuna ihtiyaç duyan engelli öğrencilere aktarılacağını not düşelim. ?

image
bodrum  
1 y ·çevirmek

Zai Bodrum Coffee Festival Konserleri
Zai Bodrum Coffee Festival konserleri 6 Mayıs Cuma akşamı, saat 21:30’da Hande Mehan ile başlıyor; 7 Mayıs Cumartesi akşamı, saat 21:30’da gerçekleşecek Kerem Görev Trio & Fatih Erkoç konserinin ardından, 8 Mayıs Pazar akşamı saat 21:30’da Gaye Su Akyol ile final yapıyor.

image